SAP BUSINESS ONE: ДВИГУН ВАШОГО БІЗНЕСУ

SAP Business One  – це комплексна система для управління підприємствами середнього та малого бізнесу, а також для автоматизації окремих напрямів діяльності корпорацій. Виконує завдання будь-якого рівня складності, дає змогу контролювати ключові бізнес-процеси в режимі реального часу.

 SAP BUSINESS ONE: ОДНЕ РІШЕННЯ – ВЕСЬ БІЗНЕС

Впровадження продукту сприяє підвищенню дохідності та скороченню операційних витрат. Водночас позитивно впливає на прозорість і керованість процесів. Це потужний двигун бізнесу та надійний помічник, який спрощує завдання з забезпечення безперебійного та раціонального функціонування підприємства.

SAP Business One використовують понад 60 тис. клієнтів зі 150 країн світу. Загальна кількість користувачів сягає 800 тисяч осіб. Це є підтвердженням зручності, гнучкості та ефективності рішення, яке охоплює ключові бізнес-процеси:

 • фінансовий менеджмент,
 • керування продажами та клієнтами,
 • контроль складських запасів і закупівель,
 • планування виробництва,
 • бізнес-аналітика,
 • аналітика та звітність.

Доступ до інформації в режимі реального часу дає змогу без зволікань ухвалювати тактичні рішення щодо коригування поточної ситуації. Потужна аналітична база є фундаментом для формування стратегічних планів з розвитку підприємства та зростання прибутків.

Також система спрощує ІТ-ландшафт компанії. Усі процеси зосереджені в одному рішенні без необхідності:

 • купувати додаткове програмне забезпечення,
 • інтегрувати продукти на різних платформах,
 • залучати додаткові кадри та роздувати штат.

З впровадженням SAP Business One керівники підрозділів отримують продукт із дружнім інтерфейсом FIORI та повністю контролюють роботу свого департаменту або відділу.

Додатковою перевагою SAP Business One є галузеві модулі, які враховують специфіку та особливості бізнесу. Для впровадження на конкретному підприємстві використовується вже наявне рішення. Це сприяє скорішому запуску системи та заощадженню на впровадженні.

Досвід best-run Consulting свідчить, що SAP Business One є оптимальним рішенням для середнього, малого, а іноді й великого бізнесу в Україні. Ефективніше за все працює у таких галузях:

 • дистрибуція та гуртова торгівля,
 • ритейл,
 • виробництво.

Гнучкий продукт адаптується як для вирішення виробничих завдань, так і для налагодження процесів у сфері продажів і сприяє оптимізації взаємодії з клієнтами.

 ЧОМУ ОБИРАЮТЬ SAP BUSINESS ONE

Компанія впроваджує систему, яка допомагає вести бізнес і скеровує дії, зазначає, що саме треба зробити тут і зараз без зобов’язань «працювати» на продукт. Це ключова ланка у створенні розумного підприємства, де всі процеси працюють в оптимальному режимі, без дублювання або прогалин у важливих складових.

Після впровадження SAP Business One підвищується:

 • прозорість бізнесу та алгоритм прийняття управлінських рішень на підставі достовірних та актуальних даних;
 • лояльність клієнтів завдяки швидкому реагуванню на зміну попиту та ринкової кон’юнктури;
 • конкурентоспроможність продукції або послуг з урахуванням динаміки ринку та поведінки покупців.

Робота зі зведеною аналітичною інформацією щодо продажів та додаткові можливості з оцінки рентабельності створюють сприятливі умови для розширення долі на ринку. Це підвищує інвестиційну привабливість і стійкість підприємства через використання загальновизнаної системи управління.

Компанія отримує додаткові переваги при виході на міжнародні торгівельні майданчики для розміщення акцій та стає рівноправним учасником вільного ринку.

 ЛЕГКИЙ СТАРТ БІЗНЕСУ ЗІ STARTER PACKAGE

Запорука успішного ведення бізнесу – сильне управлінське програмне забезпечення, яке допомагає миттєво реагувати на зміни ринку та бачити усі процеси, як на долоні. На старті більшість компаній намагаються витрачати на автоматизацію мінімум коштів. Інвестувати в комплексну систему – дорого, складно, та й чи вдасться повернути інвестиції…

Є рішення, яке відкидає усі сумніви. SAP Business One Starter Package – повний функціонал кращої ERP системи для малого і середнього бізнесу з мінімальними інвестиціями та терміном впровадження. Рішення корпоративного рівня вже зараз готове для вашого потужного старту.

 ДЛЯ ЯКИХ ГАЛУЗЕЙ МИ ПРОПОНУЄМО SAP BUSINESS ONE В УКРАЇНІ

Дистрибуція та гуртова торгівля

Цей ринок працює в умовах жорсткої конкуренції, і перевагу отримують компанії, які пропонують клієнтам найкращу ціну та якість обслуговування замовлень. Важливо зберігати баланс між лояльністю до клієнтів, підтримкою оптимального асортименту продукції та складськими запасами.

Додатковими перевагами є швидкість обробки замовлень, їхня доставка, грамотна робота з поверненнями та обробка скарг і зворотного зв’язку. Тому на перший план виходять максимальне спрощення та оптимізація внутрішніх процесів.

За допомогою рішення SAP Business One дистрибуторські та гуртові компанії налагоджують ефективну систему керування бізнес-процесами та змогу планувати ресурси (ERP). Система поєднує всі ключові бізнес-процеси, забезпечує глибокий та всебічний аналіз діяльності компанії, ефективність управління людьми, логістикою та ресурсами.

Це особливо важливо в умовах, коли бізнес для збереження запасу міцності та клієнтської бази має бути орієнтованим на максимальний баланс між запасами, реальними продажами та керувати фінансами з урахуванням поточної кон’юнктури. Врешті це позитивно впливає на скорочення витрат і збільшення прибутків.

Ритейл

Це динамічна галузь, діяльність якої базується на залученні й утриманні роздрібних покупців або клієнтів з дрібного гурту. Важливо запропонувати споживачеві оптимальний асортимент, виважену ціну, забезпечити якість товарів і свіжість продуктів.

Навіть мережеві супермаркети мають відмінності, пов’язані з регіоном або містом (і навіть місцем розташування), покупною спроможністю клієнтів, особливостями місцевої економіки та соціальним становищем населення.

Адмініструвати в умовно ручному режимі таку роботу – це марно витрачати ресурси компанії. Система SAP Business One збалансовує та ефективно відслідковує ключові процеси:

 • Закупівлі. Обираються оптимальні постачальники, формується ціна товарів і продуктів, розраховуються знижки тощо.
 • Логістика. Оптимізуються товарні капітали та пов’язані системи – складський облік, транспортування, управління запасами.
 • Продажі. Централізується управління всією мережею магазинів з урахуванням роботи каси, проведення промоакцій, безпосередньо переміщенням і викладкою товарів у залі.
 • Менеджмент. Спрощується робота головного офісу та філій, підвищується якість контролю за рухом коштів, обігом товарів, обліку, а також налагоджується ефективна система маркетингу та реклами.

Система SAP Business One повністю автоматизує процеси з забезпечення функціонування торгівельних мереж. Це сприяє якіснішому обслуговуванню кінцевого споживача, який купує звичні товари, свіжі продукти та має змогу заощаджувати на акціях.

Водночас мережа зберігає та нарощує прибутковість, пропонує сервіс високої якості та збільшує кількість лояльних клієнтів.

Виробництво

Це номенклатура галузей, яка охоплює виробничі підприємства різного спрямування. Незалежно від виду продукції, яку пропонує завод або фабрика, система SAP Business One дає змогу налагодити процеси за засадами «розумного підприємства»:

 • оптимізація виробничих ресурсів і задіяного обладнання;
 • керування життєвим циклом / версіями продукту;
 • досягнення галузевих стандартів якості;
 • відслідковування виробничих витрат;
 • прозоре ціноутворення;
 • покращення планування та оптимізації ресурсів;
 • швидша та точніша фінансова звітність;
 • підвищення видимості ефективності бізнесу.

Рішення об’єднує всі ключові процеси та за необхідності інтегрується з системами, що впроваджуються для забезпечення виробничого циклу. Застосування SAP Business One позитивно впливає на підвищення ефективності та якості виробництва, краще планування та збільшення збуту.

Незалежно від галузі впровадження система SAP Business One та окремі модулі, розроблені на її основі, допомагають вирішувати складні та нестандартні завдання з забезпечення максимальної привабливості та прибутковості бізнесу.

Також забезпечується менша залежність від ринкової кон’юнктури, оскільки компанія отримує потужну аналітичну базу. Менеджмент вчасно реагує та втілює рішення щодо коригування процесів. Бізнес стає міцнішим, стійкішим і дійсно сучасним за стандартами керування та досягнення планової прибутковості.

Сільське господарство

Агробізнес — один з найпотужніших в Україні. Для створення прозорих та стійких ланцюгів постачання харчових продуктів та підвищення ефективності сільського господарства необхідна дієва ERP-система.

best-run Consulting пропонує модуль, яка ідеально підходять для SAP Business One. Керуйте їжею від ферми до вилки, більш ефективно запускаючи основні бізнес-процеси по всьому ланцюжку створення вартості агробізнесу.

Цей модуль дозволяє керувати такими напрямами:

 • Фінанси
 • Запас
 • Агрооблік
 • Агродовідники
 • Установка нормативів
 • Оперативний облік
 • Собівартість
 • ТЕП
 • Реєстр багаторічних насаджень
 • Звітність (ТЕП, План-факт)

Завдяки цьому модулю та SAP Business One ви підвищите потужність вашого бізнесу, складете якісну конкурентоспроможність, забезпечите безперебійний виробничий цикл.

 

Якщо у Вас залишились запитання, просимо надсилати їх формою або напишіть нам: contact@brconsulting.com.ua