best-run Consulting

Компанія best-run Consulting була заснована у 2014 році. Впродовж 8 років було успішно втілено безліч проєктів завдяки тісній командній роботі менеджерів, консультантів та керівників проєктів, у яких за плечима багаторічний досвід впровадження SAP Business One.

Gryphon Group

best-run Consulting — незалежна консалтингова компанія, яка допомагає організувати та масштабувати бізнес-клієнтів, використовуючи сучасне програмне забезпечення для автоматизації бізнес-процесів.

Ключовим активом та основною цінністю компанії є її спеціалісти, їхні кваліфікація та розвиток. Адже саме завдяки консультантам, менеджерам та керівникам проєктів втілюються усі успішні проєкти. 

За плечима best-run Consulting понад 40 задоволених клієнтів, серед яких є й міжнародні компанії.

У 2019 році ми здобули членство в ЄБРР (Європейського банку реконструкції та розвитку). А вже у 2022 році компанія стала партнером SAP SE. SAP є одним із провідних світових виробників програмного забезпечення для управління бізнес-процесами, розробляючи рішення, які сприяють ефективній обробці даних та обміну інформацією між організаціями.

Наші цілі:

  • Зробити свій внесок в розвиток України, бізнесу в плані прозорості та систематизації процесів.
  • Бути на вістрі діджиталізації бізнесу.
  • Бути локальною компанією та довести, що малі міста можуть розміщувати потужні компанії.

ІСТОРІЯ BEST-RUN CONSULTING

У 2014 році усе починалося з маленького офісу та трьох працівників. За 8 років компанія зробила разючий стрибок у розвитку й тепер розміщується у просторому сучасному офісі та має понад 20 працівників. 

best-run Consulting — це скрупульозне виконання поставлених цілей, відповідальність у роботі, рішучість, креативність та компромісність. 

Цінностями компанії стали прозорість бізнес-процесів, взаємовиручка та менторство у команді. Наш девіз: правильний процес приречений на результат.

Продовжуємо рух вперед, і маємо важливі досягнення:

  • 2018. Перший іноземний клієнт. best-run Consulting почав співпрацю з McDonald Paper компанія зі штаб-квартирою у Нью-Йорку (США), що займається поставками усього необхідного для роботи ресторанів – від стаканчиків до холодильних систем. Для задоволення запиту своїх клієнтів на надійне партнерство та своєчасні поставки, компанія вирішила оптимізувати свої процеси шляхом впровадження ERP.

    Вибір компанії впав на SAP Business One через пристосованість рішення до потреб середнього бізнесу, охоплення найважливіших бізнес-процесів та широкі можливості для інтеграцій.

  • 2019. Партнер/консультант Європейського банку реконструкції та розвитку. Наша компанія є партнером ЄБРР по програмі підтримки малого та середнього бізнесу.  У рамках цієї програми ЄБРР відшкодовує 50% вартості проєкту впровадження ERP (ліцензії на ПЗ та проєктні роботи). У 2019 році ми закінчили впроваджувати SAP Business One для української компанії “Паркетні ідеї”, спільно з ЄБРР.
  • 2021. Стали власниками add-on UA: Tax and Accounting та UA: HR and Payroll. Ці додаткові модулі програмного забезпечення повністю підлаштовані під українське законодавство, що означає ще кращу роботу системи для користувачів SAP Business One. Це дає можливість об’єднати всі бізнес-процеси компанії в єдиному цифровому середовищі.
  • 2022. Офіційні партнери SAP SE. Завдяки цьому компанія може продавати ліцензії на SAP Business One, надавати консультації та впроваджувати сучасну ERP-систему європейського рівня.

 

ДЛЯ КОГО МИ ПРАЦЮЄМО

Ми співпрацюємо з компаніями, які прагнуть постійного розвитку й хочуть рухатися в ногу з часом. Клієнтами best-run Consulting є середній та малий бізнес, а також який переходить зі стартапу у системну компанію.

 

Рішення SAP — це саме та ланка, яка слугує успішній систематизації бізнес-процесів задля налагоджування роботи всередині бізнесу. Тому наші клієнти впевнені у покращенні роботи та росту компанії, адже, окрім сучасної ERP-системи, їх підтримують наші консультанти 24/7.

КЕРІВНИЦТВО

Володимир Білоус, Генеральний директор

Очолює best-run Consulting із дня заснування у 2014 році. Під керівництвом Володимира компанія здобула статус партнера SAP SE, стала власниками унікальних додаткових функціоналів для SAP Business One.

Стратегічний підхід до розвитку best-run Consulting став провідним чинником здобуття унікальних позицій в Україні – зокрема, членства в ЄБРР. Компанія працює на національному рівні, компетенції команди дають змогу експортувати сервісні послуги до країн Європи та США.

Володимир має понад 15 років досвіду з управління проєктами ERP у великих компаніях, антикризового менеджменту. Виступає як консультант з підвищення ефективності бізнесу за допомогою інформаційних технологій.