Рішення SAP Business One призначене для задоволення всіх потреб малих та середніх компаній. Яким би не був ваш бізнес, ми вам допоможемо із впровадженням. Для цього існує ціла методологія впровадження.

Для початку формуються цілі:

  •  Описування цілей та етапів кожної фази методології проєкту прискореного впровадження (AIP)
  •  Пояснення, яким чином методологія AIP і пов’язані з нею інструменти здатні керувати безперечними проєктами
  •  Використання вбудованих у SAP Business One планів проєктів як головні основи для власних і створення нових планів проєктів у якості.

МЕТОДОЛОГІЯ ВПРОВАДЖЕННЯ AIP

Методологія AIP надає взірці шаблонів для підприємницького бізнес-аналізу, наради по передачі проєкту з циклу продаж, плану проєкту і нарада по фактичному початку проєкту. Для безболісного впровадження використовують певні фази проєкту.

  • Підготовка

Містить формування чіткого уявлення про процес продажу і про клієнта, проведення зустрічі щодо фактичного початку проєкту за участю клієнта, постачання та встановлення застосунку SAP Business One та затвердження результатів фази клієнтом.

  • Створення концептуального проєкту

Проведення семінарів по збору вимог з участю клієнта, визначення та прийняття клієнтом концептуального проєкту, погодження з клієнтом змін в об’ємі та термінах проєкту, затвердження результатів фази клієнтом.

  • Реалізація

Виконання установки та конфігурації продуктивної системи згідно з концептуальним проєктом, будівництво системи, яка перевірена клієнтом, виконання системного та інтеграційного тестування, визначення планів навчання і підготовки до продуктивного статусу, затвердження результатів фази клієнтом.

  • Фінальна підготовка

Навчання кінцевих користувачів, підтвердження готовності системи до продуктивної експлуатації, виконання активності підготовки до продуктивної експлуатації, виконання активності підготовки до продуктивної експлуатації, затвердження результатів фази клієнтом.

  • Продуктивна експлуатація та підтримка.

Повне впровадження системи SAP Business One і її робота в режимі продуктивної експлуатації, затвердження результатів фази та остаточне завершення проєкту, зустріч, присвячена аналізу та оптимізації.

 

План проєкту є основним документом методології AIP. Він доступний у вигляді шаблону у форматі Microsoft Excel. Декілька шаблонів плану також надається в центрі впровадження в SAP Business One. Вбудований план може сумісно використовуватися групою клієнта; в ньому можна зберігати проєктні вкладання.

 

Обираючи SAP Business One, ви отримаєте доступну ERP-систему, великий потенціал для стимулювання бізнесу, комплексне рішення потреб усіх відділів компанії та галузеві рішення адаптовані для ваших потреб.