ЧОМУ ПОТРІБНО ОБРАТИ ЛІЦЕНЗУВАННЯ SAP

best-run Consulting працює з ліцензуванням продуктів SAP вже багато років і ми можемо стверджувати, що це найкраще рішення для малого та середнього бізнесу. Оптимізація бізнес-процесів компанії стане сучаснішою, безпечнішою та надійнішою з цією ERP-системою.

Інвестиції у продукти SAP — це інвестиції у власну справу. Вкладаючись у нове програмне забезпечення, ви отримуєте зручну систему, яка оптимізує бізнес-процеси компанії, спростить роботу та допоможе збільшити прибуток.

Наша команда бачить у клієнтах не просто замовника, а повноцінного партнера. Тому ми завжди прагнемо допомогти у розвитку й побудувати потужну ІТ-платформу, яка піднесе бізнес на новий щабель та зробить вашу конкурентну спроможність якіснішою.

 

ЯКУ МОДЕЛЬ ЛІЦЕНЗУВАННЯ ОБРАТИ

SAP Business One може працювати локально або в хмарі. ERP ефективна для будь-якої організації. Тепер він може працювати в традиційному локальному середовищі, в якому апаратне забезпечення SAP присутній на сервері. У випадку Sap B1 On-Cloud можна зробити дві речі. По-перше, ви можете придбати програмне забезпечення, а партнер може розмістити програму в центрі даних. По-друге, ви також можете вибрати рішення SAP Business One On-Demand.

Переваги SAP B1 On-Premise:
1. Дотримання даних
Багато організацій не люблять гратися зі своїми даними й хочуть зберегти їх в безпеці. Отже, у такому випадку, коли організації не хочуть синхронізувати свої важливі бізнес-дані, такі як ціни на продукти, інформація про постачальників тощо, SAP B1 має використовуватися як локальний.

2. Користувацька інтеграція
Ось тут і відбувається інтеграція сторонніх систем. Сьогодні підприємства використовують декілька систем разом із SAP Business One, наприклад, веб-сайти Point Of Sale (POS), CRM, електронної комерції та Marketplace для онлайн-роздрібної торгівлі тощо. Підключити ці додатки (Електронна комерція, POS, Marketplace, CRM тощо) із SAP B1 можна. Легко, коли це локально.

3. Сучасна інфраструктура
Якщо внутрішній сервер забезпечує повернення інвестицій, то марно залишати його для стороннього центру обробки даних.

Переваги SAP B1 On-Cloud/On-Demand:
1. Рентабельність інвестицій
Вибір ERP — це безсумнівно інвестиція. Рентабельність інвестицій тут дійсно дуже швидка.

2. Ціни встановлюються щомісячно
Підприємство має здійснювати оплату щомісяця. Іноді також трапляється, що партнери SAP розміщують SAP B1 у локальному центрі обробки даних і пропонують SAP Business One у щомісячній оплаті / Користувач.

3. Автоматичне оновлення
Програмне забезпечення оновлюється автоматично. Виправлення програмного забезпечення та оновлення версії для екземпляра досить легко.

4. Цілісність даних
Багато організацій побоюються незахищеності даних, але доведеним фактом є те, що бізнес-дані залишаються повністю захищеними як On-Demand.

5. Використання ресурсів:
У цьому випадку відбувається належне використання ресурсів. Внутрішній персонал також може зосередитися на додаванні цінності для вашого бізнесу.

6. Немає проблем з обладнанням
Сьогодні підприємства не люблять витрачати сили та час на обладнання. Це завжди легкий вихід для організацій.

ЧОМУ МИ

Компанія best-run Consuting працює з обома моделями ліцензування.

Сучасні технології, новітні методики, ріст управління — усе це про  рішення SAP. Обираючи цю систему ERP, у вас буде інструмент для керування:

  • фінансовим та управлінським обліком,
  • збутом готової продукції,
  • промисловим виробництвом,
  • закупівлями,
  • автоматизаціями складу,
  • персоналом,
  • відносинами з клієнтами,
  • бізнес-аналітикою,
  • бюджетуванням,
  • логістикою.

Вам не доведеться клопотати над вибором рішення. Вам допоможуть у цьому консультанти best-run Consulting. Вони також  завважать, які продукти SAP об’єднаються з вашою ІТ-екосистеми.

Вартість, умови ліцензування та підтримки, впровадження чи розгортання системи, її налаштування та навчання ваших працівників — це входить у наші послуги. Ми підберемо оптимально комфортне для вас рішення.

Обираючи компанію best-run Consulting, ви будете впевнені у якості результату та отримаєте безумовну підтримку бізнесу.