best-run Consulting

Учасники SAP Partner Edge мають унікальну можливість стати партнерами best-run Consulting з продажу та обслуговування UA: Tax & Accounting Add-On і UA: HR & Payroll Add-On, включаючи додаткові угоди. З додатковими модулями ознайомитеся тут і тут. А детальніше про партнерську програму розповідаємо нижче.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПАРТНЕРА

 • Партнер укладає договір про партнерство на продаж та обслуговування UA: Tax & Accounting Add-On і UA: HR & Payroll Add-On, включаючи додаткові угоди.
 • Хоча б один працівник партнера має сертифікат, який підтверджує навики та знання роботи з SAP Business One та UA: Tax & Accounting Add-On і UA: HR & Payroll Add-On.
 • Партнер інформує про UA: Tax & Accounting Add-On і UA: HR & Payroll Add-On та їх правовласника best-run Consulting на своїх інформаційних ресурсах.
 • Партнер забезпечує підтримку кінцевих користувачів на першому да другому рівні.
 • Партнерський договір підписується терміном на 5 років, протягом яких Партнер зобов’язується не розробляти та не розповсюджувати будь-яких Add-On відносно локалізації, окрім надбудов на UA:Tax& Accounting Add-On та UA: HR & Payroll Add-On

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ BEST-RUN CONSULTING

 • best-run Consulting забезпечує безплатне навчання двох спеціалістів партнера, щодо UA: Tax & Accounting Add-On та UA: HR & Payroll Add-On, які вже мають навички та знання роботи з SAP Business One. best-run Consulting забезпечує обслуговування, підтримку та актуалізацію згідно з чинним українським законодавством UA: Tax & Accounting Add-On та UA: HR & Payroll Add-On згідно з угодою по супроводженню партнерів.
 • best-run Consulting забезпечує партнеру демонстраційні ліцензії на UA: Tax & Accounting Add-On та UA: HR & Payroll Add-On. Такі ліцензії не передбачені для продажу. Та з умовою, що хоча б один спеціаліст партнера пройшов навчання по таких Add-On’s.
 • best-run Consulting надає партнеру ліцензії на UA: Tax & Accounting Add-On та UA: HR & Payroll Add-On для внутрішнього використання на пільгових умовах, а саме 50% вартості таких ліцензій. Такі ліцензії не передбачені для продажу кінцевим користувачам клієнтів.

ПОЛІТИКА ЛІЦЕНЗУВАННЯ

 • best-run Consulting при продажі ліцензій UA: Tax & Accounting Add-On та UA: HR & Payroll Add-On кінцевому споживачу надає партнеру дисконт в розмірі 40%. Будь-які додаткові дисконти поверх загальних умов партнерам не надаються.
 • Вартість обслуговування UA: Tax & Accounting Add-On та UA: HR & Payroll Add-On для партнера складає 10% від прейскурантної ціни без знижок на момент продажу таких ліцензій. best-run Consulting рекомендує отримувати від кінцевих споживачів вартість обслуговування 20% від прейскурантної ціни без знижок на момент продажу таких ліцензій.
 • Прейскурантна вартість однієї ліцензії на UA: Tax & Accounting Add-On або UA: HR & Payroll Add-On відповідає вартості ліцензії Profession User SAP Business One на момент продажу такої ліцензії.