best-run Consulting

SAP є одним із провідних світових виробників програмного забезпечення для управління бізнес-процесами, розробляючи рішення, які сприяють ефективній обробці даних та обміну інформацією між організаціями.

Що означає SAP? (Що таке повна форма SAP?)
Назва є ініціалізмом оригінальної німецької назви компанії: Systemanalyse Programmentwicklung, що перекладається як розробка програми системного аналізу. Сьогодні юридична корпоративна назва компанії – SAP SE – SE означає societas Europaea, публічну компанію, зареєстровану відповідно до корпоративного законодавства Європейського Союзу.

Для чого використовується програмне забезпечення SAP?
Традиційні бізнес-моделі часто децентралізують управління даними, при цьому кожна бізнес-функція зберігає власні оперативні дані в окремій базі даних. Це ускладнює доступ до інформації один одного співробітникам різних бізнес-функцій. Крім того, дублювання даних у кількох відділах збільшує витрати на зберігання ІТ і ризик помилок даних.

Завдяки централізації управління даними, програмне забезпечення SAP забезпечує кілька бізнес-функцій з єдиним поглядом на правду. Це допомагає компаніям краще керувати складними бізнес-процесами, надаючи співробітникам різних відділів легкий доступ до статистики в реальному часі по всьому підприємству. В результаті підприємства можуть прискорити робочі процеси, покращити операційну ефективність, підвищити продуктивність, покращити досвід клієнтів – і в кінцевому підсумку підвищити прибуток.

Чому понад 200 мільйонів користувачів хмари вибрали SAP?
Бо це інтелектуальні технології, лідерство в бізнес-процесах і чотири десятиліття інновацій.

Визнаний лідером у всіх категоріях
Найкраще програмне забезпечення для бізнесу відповідає сучасним потребам і дозволяє розвиватися в майбутньому – без дорогої інтеграції. SAP визнаний лідером у нашому портфоліо, тому вам не доведеться йти на компроміс.