«РОЗУМНЕ» ПІДПРИЄМСТВО: КРИТЕРІЇ ОЦІНКИ

Що саме сьогодні є найголовнішим у виробництві – устаткування, люди, інтелектуальна власність? Так, усе з перерахованого. Втім якщо ми дивимося на підприємство виключно як на бізнес, бачимо, що найважливішою є можливість прозоро керувати всіма процесами, реагувати на виклики. Врешті отримати той самий цінний продукт, за який клієнт заплатить гроші за контрактом.

У багатьох представників виробничих галузей починається алергія на вирази «Цифрова трансформація» та «Індустрія 4.0.» Втім що маємо насправді? Дійсно «розумними» стали лічені підприємства.

Ми не кажемо про те, що інші компанії безнадійно відстали. Зовсім ні, адже вони оновлюють обладнання, збільшують виробничі потужності. Провідні підприємства впроваджують засади Lean Manufacturing.

Але якщо у виробництво вчасно не подати сировину, а вся експертність співробітників буде тільки в головах, ми стикнемося з ускладненнями в розвитку підприємства. Його вихід на новий рівень буде повільним. Годі казати про завоювання нових ринків, виклики та досягнення.

ЩО ПОТРІБНО ДЛЯ МОДЕРНІЗАЦІЇ?

Для створення «розумного» підприємства потрібен інструмент. На перший погляд, важко осягнути цінність і потенційну прибутковість, яку приносить інформаційний продукт для контролю всіх процесів на підприємстві. Втім маємо змогу подивитися на досвід інших компаній та використовувати найкраще рішення з представлених на ринку.

ГАЛУЗІ ЗАСТОСУВАННЯ BEAS MANUFACTURING

ПЕРЕВАГИ ВІД УПРОВАДЖЕННЯ НОВІТНІХ РІШЕНЬ

Усі процеси підприємства стають прозорими. Будь-який аспект виробництва стає доступним в єдиній системі. Це суттєво пришвидшує обробку даних та спрощує процес прийняття управлінських рішень.

Оптимальна завантаженість ресурсів. Зі збільшенням номенклатури та специфікації кінцевих продуктів ускладнюється процес планування завантаженості виробничих ресурсів та управління запасами. Особливо, якщо готова продукція проходить багато етапів виробництва. Для сучасної системи планування виробництва – це стандартне завдання, яке вона легко вирішує завдяки новим технологіям.

Ви знаєте, скільки саме заробляєте, і чи повністю контролюєте маржинальність? Кожен товар та сировина проходять свій життєвий цикл, упродовж якого його собівартість постійно змінюється. Тому дуже важливо мати інструмент, який зможе врахувати усі фактори, і на їх основі точно розрахувати собівартість кінцевої продукції.

Управління розробкою нових продуктів та версіями існуючих. Коли товар вдосконалюється, всі інші підрозділи компанії мають вчасно на це реагувати, щоб уникнути надлишків на складах та продажів за некоректною вартістю.

Гроші більше не заморожуються у сировині. Система допомагає планувати запаси таким чином, щоб не перевантажувати склад і виконати всі замовлення клієнтів вчасно.

Міжнародні стандарти. Якщо процес виробництва впливає на вартість, так само як і характеристики продукції, – дуже важливо управляти ним із дотриманням світових стандартів. Система дозволяє це робити. Високий рівень стандартів виробництва сприяє зростанню маркетингової привабливості компанії та збільшує коло нових клієнтів.

 

ТОП-5 МОЖЛИВОСТЕЙ BEAS MANUFACTURING

Beas Manufacturing – рішення, яке зарекомендувало себе як найкращий виробничий модуль для SAP Business One на території понад 100 країн світу. За 17 років рішенням скористалися понад 900 підприємств.

Beas Manufacturing допомагає ефективно керувати такими процесами:

  • Організація оперативного управління виробництвом
  • Отримання актуальних даних про виробництво
  • Імпорт даних з CAD-систем
  • Зміна структури виробів відповідно до запиту клієнта
  • Ефективне управління контролем якості

На цьому можливості рішення не вичерпані. Користувач отримує потужний інструментарій.

Це лише верхівка айсберга. Глибинне знайомство та впровадження Beas Manufacturing дає змогу вивести бізнес на якісно новий рівень.

Отримати первинну консультацію можна за тел. +38 (097) 895 8100 або електронною адресою: contact@brconsulting.com.ua