SAP Business One V.10.0 — новий масштабний реліз ERP системи від німецької компанії SAP SE для малого, середнього, а інколи й великого бізнесу.

SAP SE — один із найбільших гравців у світі на ринку програмних продуктів для управління підприємством. Компанія успішно автоматизує бізнес з 1972 року та щорічно розширює портфель продуктів через найкращі інноваційні рішення та використання сучасних технологій.

НОВА ВЕРСІЯ СИСТЕМИ ВТІЛЮЄ ІДЕЇ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА, ЯКІ БАЗУЮТЬСЯ НА КЛЮЧОВИХ ЗАПИТАХ БІЗНЕСУ!

 «Все для користувача». Рішення розроблено так, щоби користувач міг працювати з ним так само легко, як і з будь-яким іншим програмним застосунком, який використовує в повсякденному житті.

  • Потужна платформа. Гарантія того, що система відкрита для інтеграцій. Платформа дає змогу використовувати максимум потенціалу завдяки коректній роботі зі сторонніми програмними продуктами. Наприклад, SAP Business One інтегрують з e-commerce системами, іншими платформами, які містять великі масиви даних, зі складським і виробничим обладнанням тощо.
  • Вбудовані інтеграційні сценарії (Integration Hub). Є прості у впровадженні рішення від вендора, кількість яких постійно збільшується. Вони орієнтовані на спрощення налаштування системи та процесів інтеграції.
  • Хмарність. Забезпечення безперебійної роботи завдяки розподіленню клієнтської та серверної частин.
  • Інтелектуальність. Вбудований штучний інтелект, машинне навчання, просунуті інструменти аналітики й безліч інших, цінних для бізнесу інструментів.

 Версія 10.0 містить чималі удосконалення у всіх блоках. Ключові параметри поліпшень:

  1. Новий Web-клієнт дає змогу здобути кращий користувацький досвід і працювати з будь-якого пристрою. Інтерфейс Web-клієнта SAP Business One створений на базі технології SAP Fiori, завдання якого — зробити процеси створення та перегляду документів, аналітичних таблиць та звітів максимально простими. Web-клієнт і додаток користувача, призначений для управління запасами, роботою з партнерами, має великий обсяг функціональності, гнучкості налаштувань у розрізі персоналізації та юзабіліті.
  2. Покращена сумісність з Office 365 з готовим інтеграційним сценарієм, доступним на Integration Hub, про що йдеться вище. Крім того, завдяки вбудованому Integration Framework (B1if) доступні також готові інтеграційні сценарії для Magento, SalesForce, MailChimp і багатьох інших рішень, кількість яких компанія SAP регулярно поповнює.
  3. Доступний заздалегідь налаштований сценарій для Intercompany-інтеграції — холдингової структури системи, яка дає змогу значно скоротити обсяг ручної роботи співробітників із введення даних, їхнього групування, зіставлення та аналізу.

А тепер про «перших ластівок». Для клієнтів, які готові використовувати нову версію, вендор пропонує комплекс особливої підтримки та супроводу!

Крім експертизи партнера з впровадження, замовник здобуває підтримку та пильне спостереження SAP за коректністю впровадження та оптимізації системи під завдання користувача. Також клієнт має змогу запропонувати участь у тестуванні системи перед переведенням її в продуктивний режим.

 

Ви готові стати власником провідного рішення для управління бізнесом?

Щоб дізнатися більше інформації про SAP Business One для вашої компанії, заповнюйте форму, телефонуйте: +38 097 895 8100 або пишіть: contact@brconsulting.com.ua