«Звіт про заборгованість» – чудовий інструмент, який представляє необхідну вам інформацію в структурованому деревовидному форматі, з можливістю групування заборгованості по мірі її застарівання. У цьому звіті система враховує ваші відносини клієнт-постачальник, відповідно ви можете побачити одночасно сальдо кредиторської і дебіторської заборгованості та її баланс. Його можна розгорнути і продивитися кожну операцію або згорнути до агрегованих сум операцій з кожним бізнес-партнером, а в нижній підсумковій частині звіту побачити відсоток протермінованих оплат у кожному інтервалі дат.

І найцікавіше – з цього звіту ви зможете отримати інформацію щодо різних “неформальних” властивостей (або комбінацій властивостей) ваших бізнес-партнерів. Наприклад: найбільш ризиковані щодо оплат, найбільш вимогливі щодо якості товару, найбільш лояльні до вашої компанії тощо.

Таке одночасне використання структурованих фінансових даних і якісної оцінки дозволить вам сформувати портрет вашого найприбутковішого бізнес-партнера в різних напрямках діяльності вашої компанії і відповідно збільшити їх кількість.