Якщо ви вибираєте SAP Business One, особливо у виробничій галузі, незалежно від того, дискретний це процес чи ні, ви можете керувати всіма проєктами, орієнтованими на бізнес, централізовано – від початку до кінця. Крім того, не потрібно залежати від загальної складності операцій, документів, ресурсів та пов’язаних із ними дій.

Отже, які важливі особливості виробничого модуля SAP Business One для вашого підприємства?

 

Рішення SAP для виробничої галузі

SAP Business One відомий тим, що підвищує загальну видимість усіх можливих аспектів у даних виробничих операціях або операціях вашого підприємства. Одночасно SAP Business One допомагає вирішити більшість основних проблем, пов’язаних із виробничим підрозділом підприємства.

Деякі з основних можливостей і функцій SAP Business One є універсальним рішенням як для початківців, так і для досвідчених виробничих компаній. Провідні виробничі компанії використовують передове рішення SAP Business One для ефективної раціоналізації відповідних повсякденних операцій.

Рішення SAP Business One для виробничого модуля призначені як для малих, так і для середніх виробничих компаній і включають дискретне та процесне керування. Виробничий модуль компаній використовує інноваційні рішення SAP Business One для доступу до точної інформації в реальному часі. Це необхідно для керування відповідними чинниками виробництва та прибутковості.

Крім того, це передове рішення забезпечує безперебійне виконання наскрізних операцій за допомогою інтегрованих рішень для керування ланцюжками постачання, EDI, розширених виробничих можливостей та логістики доставки.

 

Основні переваги SAP Business One для виробничого модуля

При ефективному впровадженні рішень SAP Business One для виробничого модуля підприємства можуть розраховувати на доступ до широкого спектра потенційних переваг:

 • Дотримання термінів та графіка
 • Рішення SAP Business One забезпечують швидкий термін доставки, якого ви можете дотримуватися.
 • Скорочення виробничого часу
 • Рішення SAP Business One допомагають ефективно скоротити час підготовки до виробництва.
 • Надійні панелі приладів
 • Якщо Ви використовуєте SAP Business One для свого виробничого підрозділу, Ви можете створювати індивідуальні інформаційні панелі.
 • Ефективне керування запасами
 • SAP Business One допомагає вдосконалити процес керування запасами в обробній промисловості.
 • Підвищення коефіцієнта прямого використання
 • Підвищення загального коефіцієнта використання праці та машин за допомогою SAP Business One.
 • Поліпшене планування потреб у матеріалах (MRP)
 • SAP Business One може допомогти в придбанні товарів, закупівлі ресурсів та плануванні виробництва при керуванні всім набором матеріалів.
 • Швидша адаптація
 • Виробничий модуль SAP Business One швидко адаптується до замовлень, що змінюються завдяки можливості обміну даними.
 • Виконання точного котирування
 • Рішення SAP Business One надають точні та детальні пропозиції вашим клієнтам.

Таким чином, SAP Business One допомагає виробничим підрозділам інтегрувати відповідний бізнес, покращуючи загальну якість обслуговування клієнтів. Крім того, він допомагає підрозділам приймати ефективніші рішення, орієнтовані на бізнес.

10 найкращих функцій SAP Business One для виробників

 • Контроль пулу

Коли збільшується обсяг роботи, SAP Business One допомагає підвищити ефективність планування разом з ефективністю контролю пулу.

 • Контроль якості

Планування та проведення галузевих тестів якості під час виробничого матеріального потоку – починаючи з етапу первинної закупівлі та закінчуючи всім виробничим процесом.

 • Управління продукцією та виробництвом

Дозволяє залишатися на вершині галузевих проєктів за допомогою міжфункціональної звітності в режимі реального часу. Деякі з основних аспектів включають управління логістикою та виробництвом, контролінг, облік витрат та багато іншого.

 • Планування матеріальних ресурсів (MRP) та виробництво

Надання широкого спектра специфікацій керування матеріалами. Деякі з особливостей включають виробництво, пов’язане із запасами та замовленнями, а також змішане та варіантне виробництво та інші механізми контролю виробництва.

 • Оцінка всіх витрат

Підготовка належних кошторисів, пов’язаних із виробничими витратами для стандартних пропозицій чи продуктів. Це допомагає у забезпеченні індивідуальних замовлень, пов’язаних з виробництвом, при цьому легко розраховуючи загальну маржу прибутку.

 • Управління продажами та управління ланцюжком поставок

Забезпечення ефективного управління замовленнями на постачання та замовленнями на продаж. Життєво важливі аспекти включають автоматизовані транзакції на основі галузевих стандартів EDI.

 • Інтерактивні інформаційні панелі

Рішення дозволяють створювати індивідуальні панелі приладів для отримання доступу до 360-градусного огляду всього виробничого підрозділу. Крім того, інтерактивна панель приладів покращує процес оперативної звітності за допомогою гнучких аналізів і запитів.

 • Розширене планування та складання розкладів (APS).

Перегляд такої важливої ​​інформації, як час виконання замовлення, перехідні періоди, час виконання замовлення, рахунки на матеріали, розподіл потужностей, доступність ресурсів та групи партій.

 • Управління кількома складами

Поліпшення процесу управління запасами за допомогою розширених специфікацій розташування бункерів та відстеження складів.

 • Конфігуратор продуктів

 

Управління кількома варіантами продукції конфігурування, розрахунку та інтеграції відповідного продукту.

 • Проєктне виробництво

Чи знаєте ви, що ви можете отримати доступ до передових рішень SAP Business One, які дозволяють інтегруватися з розширеними можливостями рішення? І не тільки це!

Ці рішення також забезпечують виробничий модуль неперевершеними можливостями управління проєктами та бюджетування для підприємств. Цей модуль особливо корисний у виробництві за принципом “інженер на замовлення” (ETO) або у виробництві під керівництвом проєкту, а також в інтегрованому середовищі постачання. Крім того, SAP Business One для виробничого модуля допомагає узгодити всі основні сфери управління проєктами. Деякі з цих областей включають планування, котирування, оцінку та бюджетування, планування потужностей та матеріалів, а також відстеження часу та матеріалів.

Відповідні галузеві функції призначені для основних операцій управління бізнесом. Ці фактори допомагають об’єднати управління запасами, виробництвом, CRM, продажами, бухгалтерським обліком та обслуговуванням, щоб забезпечити комплексний інструмент. Цей інструмент доступний для орієнтованих на проєкт постачальників, виробників та послуг.

Таким чином, відповідні виробники проєктів можуть отримати вигоду з тісно інтегрованого та гнучкого процесу управління проєктами, що ідеально адаптується до конкретних потреб виробничого модуля.

 • Дискретне виробництво

Щодо практичних прикладів, ми навели кілька додатків SAP Business One у сфері дискретного виробництва, таких як переробка пластмас, будівництво заводів, обробка металів, а також промислове обладнання та компоненти.

Використовуйте всі можливості SAP Business One для вашого виробничого підприємства!