Beas Manufacturing або просто Beas – це програмне рішення, розроблене на базі ERP-системи SAP Business One, для підприємств, які потребують управління виробничими процесами з комплексними функціями для планування виробництва і завантаження ресурсів підприємства.

 Це рішення розвивається вже понад 17 років. Воно увібрало в себе найкращі світові практики для різних галузей виробництва. Щоб описати всі його можливості, знадобиться дуже багато часу. Тому розглянемо лише найсвіжіші інновації. Вони наочно показують, що продукт іде в ногу з часом і постійно розвивається.

ОСТАННІ ІННОВАЦІЇ:

  • З огляду на процеси виробництва покращено навігацію в системі. До того ж тепер зберігаються зв’язки Замовлень на переміщення з Виробничими замовленнями. Це означає, що запаси будуть витрачатися коректно, вони не потраплять випадково до іншого замовлення.
  • Під час попереднього розрахунку завантаження виробництва і постачання сировини система завжди буде враховувати розмір партії. Це захистить вас від помилок при плануванні.
  • При плануванні запасів система буде не лише враховувати мінімальні запаси по складах, але й показують цей показник в окремому полі. Це дасть більш прозорий прогноз щодо виникнення необхідності поповнення запасів.
  • Запити на переміщення тепер зображаються в окремій вкладці Рекомендацій щодо замовлення.
  • Планування запасів можна здійснювати на підставі як Прогнозу, так і Договору, що значно спрощує роботу спеціаліста з закупівель.
  • В інтерфейсі системи, який використовується в цеху (термінал або планшет), можна переглянути всі документи, пов’язані з Виробничим замовленням. Під час контролю якості можна зберігати фото.
  • Для таких задач, як доставка, оприбуткування та видача запасів, тепер є окремі застосунки. Це значною мірою спрощує роботу відповідних спеціалістів.
  • При передачі запиту на Контроль якості тепер може формуватися документ Запит на передачу інвентаря, що підвищує контроль за використанням основних засобів.
  • Функція APS (Перспективне планування), яка дозволить сформувати деталізований план виробництва з урахуванням усіх матеріалів і ресурсів, може працювати у фоновому режимі, не заважаючи користувачу працювати з програмою відразу після її запуску.

 

СИСТЕМА – НАШ ПОМІЧНИК І ПОРАДНИК

Запит на переміщення запасів

Працівник цеху легко може вибрати одне або декілька виробничих замовлень і вислати запит на повне або часткове переміщення запасів для виконання замовлення.

 

Урахування розміру партії продукції при попередньому розрахунку

Система захищає користувача від надання некоректної вартості в Комерційній пропозиції, бо при створенні Замовлення враховується розмір виробничої партії. Дані про розмір партії вносяться у відповідне поле в довіднику номенклатури.

Показ додаткової інформації про мінімальний запас MRP на складі

Розрахунок MRP може показувати попередження для позицій, у яких статус загального мінімального запасу позитивний, але принаймні один зі складів знаходиться в недостатньому мінімальному запасі.

При розрахунку MRP тепер враховуються компоненти специфікації з документів продажів, отриманих із Прогнозу або Договору на продаж

Ця функція дозволяє розраховувати позиції специфікації замовлення на продаж, створеної на підставі Прогнозу або Договору. В SAP ви можете знайти специфікацію для товарної позиції – якщо цей товар є доступним у замовленні на продаж, його компоненти видно в документі замовлення.

 

Щоб дізнатися більше, отримати консультацію і з’ясувати орієнтовну вартість впровадження системи, заповніть форму, або напишіть нам contact@bgrconsulting.com.ua